KWW Lepsza Łęczna – kim jesteśmy?


Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Łęczna to połączenie młodzieńczej werwy, energii, chęci do pracy na rzecz miasta z doświadczeniem życiowym, rozwagą i rozsądkiem. Jesteśmy ludźmi wykształconymi, reprezentującymi różne zawody, dlatego posiadamy niezbędne umiejętności, by skutecznie zarządzać gminą. Tak zarządzać, aby nie kompromitować jej w całej Polsce.

 

Jesteśmy komitetem wyborczym wyborców, reprezentującym ludzi, którzy mają już dość nieudolnych rządów obecnego burmistrza i jego ekipy. Zarejestrowaliśmy ten komitet by odsunąć tych ludzi od władzy. Nie musicie Państwo ciągle głosować na te same osoby. Jest alternatywa!

Jesteśmy komitetem ludzi niezależnych. Nie jesteśmy powiązani w żaden sposób z urzędem miasta, burmistrzem czy jego ludźmi. Potrafimy myśleć samodzielnie. Gwarantujemy, że nie sprzedamy swojej niezależności za stanowisko w radzie miejskiej czy pracę dla siebie lub członków naszych rodzin.

Chcemy Łęcznej przyjaznej mieszkańcom oraz przedsiębiorcom. Chcemy władz, które nie będą swoim chamstwem odstraszać i ośmieszać miasta, a mieszkańców będą traktować jak partnerów do rozmowy, a nie natrętów przeszkadzających w pracy. Chcemy lepszego zarządzania, likwidacji układów towarzyskich i nepotyzmu. Mamy dość nierealnie wysokich podatków i opłat lokalnych. Nasze pieniądze z podatków powinny być mądrze inwestowane dla poprawy jakości życia w gminie, a nie przejadane. Pierwszy lepszy przykład to utrzymanie straży miejskiej, która kosztuje nas ponad 400 000 zł czy tworzenie hotelu dla artystów w CK za kilkaset tysięcy złotych.

Nie jesteśmy żadną partią polityczną, ani jej przybudówką. Reprezentujemy różne poglądy, ale łączy nas jedno – troska o dobro Łęcznej i jej mieszkańców „dojonych” przez lata wysokimi podatkami i opłatami, oszukiwanych, że w tym mieście niczego NIE DA SIĘ zrobić. Nas nie interesują spory światopoglądowe czy polityczne. Polityka jest w Sejmie, a samorząd lokalny to zaspokajanie zbiorowych potrzeb mieszkańców zgodnie z ich interesem, a nie interesem grupy będącej przy władzy.

Jeżeli myślicie Państwo podobnie zapraszamy do współpracy. Wkrótce przedstawimy szczegółowy program naszego komitetu. Możecie Państwo wesprzeć naszych kandydatów organizacyjnie, finansowo lub chociażby przy urnie wyborczej oddając głos na kandydata na burmistrza oraz kandydatów na radnych z Komitetu Wyborczego Wyborców Lepsza Łęczna.

Czas na zmiany, czas na lepszą Łęczną.

 

9 września 2014 r.